הכניסה חופשית!
בהתאם לתפוסה המותרת
שבתיאטרון לוגו

מפגשי תרבות אינטימיים


מנהל/ת אומנותי/ת ומנחה ארז מעיין / דנה יעקבי מנהל מוזיקלי ופסנתרן אליעד סודאי

תיאטרון באר-שבע גאה לפתוח עונה שישית של סדרת מפגשים מרתקים עם צמרת השחקנים והיוצרים

בארץ בכל מפגש יתארחו אנשי תיאטרון מהשורה הראשונה לראיון על חייהם ויצירתם ויענו על שאלות מהקהל.

את המפגשים ילוו שחקני התיאטרון וכן שחקנים מצטיינים משנה ג' בגודמן בית הספר למשחק, בקטעי שירה ומשחק.

מפגש ראשון חגיגי - תיאטרון באר-שבע פותח עונה בסימן חברתי

שחקנים, במאים, יוצרים ומנהלים, כולם נפגשים למפגש אחד של הצצה אל העונה החדשה, טעימות מתוך הצגות שתועלנה, ראיונות קצרים עם העוסקים בדבר והפתעות מוסיקליות. 

בהנחיית רפי ניב, מנהל אומנותי.

מנהל מוזיקלי ופסנתרן, אליעד סודאי

בהשתתפות: מולי שולמן, אמיר קריאף, אלדר גרויסמן, אדוה עדני, תום אבני, עמית אפשטיין, שירי גולן, שחר פנקס, אבי אוריה, עידו ריקלין

17/11/2018

מפגש שני - ליאור אשכנזי

נדמה שליאור אשכנזי נמצא בכל מקום. קולנוע, תיאטרון, טלויזיה – אשכנזי, זוכה שלושה פרסי אופיר, עשה כבר הכל ובגדול – בארץ וגם בחו"ל.

אשכנזי, מהדמויות המרתקות ביותר בתחום, בראיון אינטימי ומיוחד על קריירה מגוונת ומלאת פניות, על דרמות על המרקע, המסך והבמה וגם מאחוריהם, על עשרות הדמויות שגילם, על ההבדל והדמיון בין במה, קולנוע וטלויזיה וגם על תפקיד האמן והאמנות בחברה.

מנחה: ארז מעין שלו

12/01/2019

מפגש שלישי - צדי צרפתי

צדי צרפתי הוא המאסטר הגדול של השואו הישראלי. אחרי מעל 60 שנה גדולות מהחיים על הבמות, מאחוריהן ומלפניהן, מגיע צדי צרפתי לראיון אחד-על-אחד. 

מפגש אינטימי עם מי שממש עוד לא מסכם קריירה, אלא ממשיך במלוא המרץ ליצור בתנופה אדירה ובתשוקה אמיתית שרק מתעצמת.

צרפתי, מבכירי הבמאים בישראל, זוכה פרס רוזנבלום לאמנויות הבמה על מפעל חיים ופרס איגוד אמני ישראל למפעל חיים, בשיחה אישית על הבידור והאמנות, על המוזיקה והדרמה, על הילדים והמבוגרים שבקהל ועל הילד והמבוגר שביוצר עצמו.

מנחה: ארז מעין שלו

09/03/2019

מפגש רביעי - נתן דטנר

נתן דטנר הוא ללא ספק איש אשכולות. משירותו בלהקת פיקוד דרום, דרך השתתפותו בהפקות של ששת התיאטראות הרפרטואריים בישראל, הגשת תכניות רדיו, משחק בקולנוע ובטלוויה, בימוי, ועד ניהולו הכללי האמנותי של תיאטרון באר שבע. 

בזמנו הפנוי, אגב, הוא מכהן כיו"ר של קבוצת הכדורגל הפועל רמת גן-גבעתיים.

דטנר, מהשחקנים הבולטים בדורו, יגיע לשוחח על דרכו הייחודית על הבמה ומאחורי הקלעים, על העליות והמורדות, יחשוף סודות מחדרי החזרות ויספר על מה שהוא מגדיר תפקיד חייו.

מנחה: דנה יעקובי | בוגרת "גודמן"

13/04/2019

מפגש סיום עונה - מיכאל הנדלזלץ

מיכאל הנדלזלץ, מבקר התיאטרון המיתולוגי של עיתון הארץ, מי ש"הִנְדֵּלּ" את התיאטרון הישראלי מעל ל 48- שנה, מתוכן 38 שנה בעיתון "הארץ", שניסח במילים שבוע אחרי שבוע את כל הטוב, הרע, המעניין, המנוון, החשוב, הכושל והמצטיין, הנכון והשגוי, הראוי והבלתי-מתקבל-על הדעת – מגיע לשיחה אישית מיוחדת במינה, רגע אחרי הפרישה. הנדלזלץ, שקיבל על עצמו את תפקיד "הנבל" בהצגה הגדולה ששמה ״עולם התיאטרון״ הישראלי, ישוחח על תפקידו של המבקר ותפקיד הביקורת, ישתף בשיאים הגדולים של העשייה שלו, ובמבט מפוכח של מי שראה כבר הכל ינסה גם לבוא חשבון עם אנשי התחום שאהבו אותו, שכעסו עליו, שהאשימו אותו, וכן, גם עם המבקר הגדול שלו – הוא עצמו.

מנחה: ארז מעין שלו

25/05/2019