הכניסה חופשית!
בהתאם לתפוסה המותרת
שבתיאטרון לוגו

מפגשי תרבות אינטימיים


מנהל/ת אומנותי/ת ומנחה אסתי זקהיים/ ארז מעיין / מנהל מוזיקלי ופסנתרן אליעד סודאי

תיאטרון באר-שבע גאה לפתוח עונה חמישית של סדרת מפגשים מרתקים עם צמרת השחקנים והיוצרים

בארץ בכל מפגש יתארחו אנשי תיאטרון מהשורה הראשונה לראיון על חייהם ויצירתם ויענו על שאלות מהקהל.

את המפגשים ילוו שחקני התיאטרון וכן שחקנים מצטיינים משנה ג' בגודמן בית הספר למשחק, בקטעי שירה ומשחק.

תיאטרון באר-שבע חושף עונה!

הסדרה תפתח במפגש המסורתי - חגיגה של כותבים, במאים ושחקנים לכבוד פתיחת עונת 2017-2018. במהלך המפגש יוזמנו מנהלי התיאטרון, יוצריו ושחקניו לסדרת ראיונות קצרים בהם יספקו הצצה אל תהליך החזרות על ההצגות השונות הצפויות לעלות העונה ויספקו טעימות משחק ושירה מתוכן.

בהנחיית רפי ניב, מנהל אומנותי.

בהשתתפות: תום אבני, רעות אלוש, אפרת  בוימולד, לילאן ברטו, רון ביטרמן, ענבר דנון, עלאא דקה, מאור סבג, ליהי קורונובסקי, אור אדרי, אוולין הגואל ויאיר שרמן.

25/11/2017

מפגש שני - יבגניה דודינה

אולי היורשת האמתית של חנה רובינא האגדית, מדור המייסדים של תיאטרון גשר וכיום שחקנית תיאטרון הבימה, לצד קריירה קולנועית מרשימה, בראיון אישי ומרתק.

השחקנית עטורת הפרסים תספר על התהחלה ברוסיה וההחלטה להגיע לישראל, על השנים בהן שיחקה בעברית מבלי להבין את השפה, על המעבר מתפקיד לתפקיד ומתיאטרון לתיאטרון ועל מקורות ההשראה שלה


מנחה: ארז מעיין שלו

13/01/2018

מפגש שלישי - ענת וקסמן

מלהטטת בין תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה, השחקנית והקומיקאית ענת וקסמן, בשיחה אישית ואינטימית.

שיאנית הזכיות בפרסי אופיר לקולנוע ולטלוויזיה, תשתף בחוויותיה מעשרות התפקידים שגילמה, על הדרמה והקומדיה על הבמה וגם מאחוריהוגם על החיבורים המפתיעים בין החיים לבמה.


מנחה: ארז מעיין שלו

24/03/2018

מפגש רביעי - ששון גבאי

שחקן התיאטרון, הקולנוע והטלוויזיה בראיון מרתק על קריירת המשחק בקולנוע ומשחק בתיאטרון, על מחויבותו ונאמנותו הראשונה לתיאטרון, למרות התפקידים הרבים שעשה בקולנוע והטלוויזיה, על המשפחה, קריירה בחו"ל והוויתורים.

עוד יספר ששון על מחויבותו לתרבות בישראל כשנרתם למלחמה למען התרבות הישראלית והגדלת התקציב הממשלתי


מנחה: אסתי זקהיים

12/05/2018

מפגש סיום עונה - לאורה ריבלין

דיוות תיאטרון עטורת הפרסים והשבחים, לאורה ריבלין, מחזיקה בשיא, לאחר שהפכה לאחת השחקניות הבודדות שזוכה במהלך הקריירה שלה ב-3 הפרסים החשובים בתעשייה; פרס האקדמיה לטלוויזיה, פרס התיאטרון הישראלי ופרס אופיר (האוסקר הישראלי).

מגיל 13 ע להבמה, היא חיה ונושמת תרבות גם משפחה ולאורך הקריירה המרשימה והמגוונת שלה היא משתפת פעולה עם בן זוגה ועם ילדיה, נפגש לשיחה אינטימית על יצירה ומשפחה, על אימהות ומשחק, ועל האומץ להתפתח, לשנות ולהמציא את עצמה מחדש לאורך יותר מ- 50 שנות יצירה וחלוציות של תיאטרון


מנחה: אסתי זקהיים

30/06/2018